Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.
 
Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, bilgi alabilir, kariyer fırsatları ve diğer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, ( adres, e-mail, telefon, demografik bilgiler vb ) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece diğer firmalara verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.
 
Sorumluluğun Sınırlandırılması
 
Bu internet sitesinden verilen bilgiler, “olduğu gibi”, “mevcut olduğu şekilde”, sağlanmaktadırlar. Ersutek Isıtma Soğutma Arıtma Ltd. Şti. bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlilik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça yada yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
 
Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflarda dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Ersutek Isıtma Soğutma Arıtma Ltd. Şti. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
 
Ersutek Isıtma Soğutma Arıtma Ltd. Şti., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.